Wpis z mikrobloga

@kuba668:

Warto jeśli piwa faktycznie są z tego browaru (a wygląda na to, że są). Na stronach piwnych zbierają wysokie recenzje. O ile oczywiście lubisz owocowe belgi. Tylko uważaj przy otwieraniu - podobno wybuchają.
  • Odpowiedz
@brass: Nie piłem nigdy belgijskiego piwa.

Tj. piłem Komesa Potrójnego, ale chyba chodziło ci o kraj pochodzenia (piwny laik z tej strony, dopiero się uczę ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Jeszcze nie kupiłem, ale chyba się skuszę.
  • Odpowiedz
@PrimoUltimo: W Intermarche nie sprzedają przez internet :(

Jak wpiszesz na ich stronie w wyszukiwarce "piwo" to wyskoczy na pierwszym miejscu. Są jeszcze jakieś inne zestawy

@brass: A ja całkiem odwrotnie. Poczwórny smakował jak Tymbark z alkoholem a Potrójny i Podwójny mi smakowały.

Może to kwestia tego, że Poczwórnego wypiłem od razu a inne leżakowały chwilę.

@jaywalker: Ok, to już będę wiedział :D

A i jeszcze jest czteropak La
k.....8 - @PrimoUltimo: W Intermarche nie sprzedają przez internet :( 

Jak wpiszesz ...

źródło: comment_LCt5UeUGnLDXeUrUlun7NctsU3nw2ZeZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kuba668: Ja ostatnio u mnie widziałem te piwka w Intermache i jak za dwa dni chciałem je sobie kupić to już u mnie ich nie było :(. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś trafię na tą promocję, a Ty jak masz okazje kupić to bierz xD
  • Odpowiedz
@kuba668: Ja właśnie z tego samego powodu co ty nie kupiłem tych piw w pierwszym terminie i myślałem poodbnie jak ty, bo mieszkam w pobliżu 15000 miasta i w piątek jak byłem w tym Intermarche, w tym mieście, to były 3-4 zestawy tego piwa, a w niedzielę wieczorem została tylko cena :(. Przejadę się jeszcze jutro do tego supermarketu, a jak nie to pojadę do dalszych sklepów w poszukiwaniu tego zacnego
  • Odpowiedz