Wpis z mikrobloga

@ArtkaStara: wydaje mi się że podniesienie poziomu dźwigni umożliwiło atak sprzedażowy. Zapewne część cwaniaków w momencie gdy wszyscy śpią srzedała ogromną ilość bitkoinów tak aby reszcie włączyły się stop lossy.
@maniakbitcoin: nie ma, może wprowadzą w przyszłości. Ale mam nadzieję na zwrócenie środków i ucieczkę z BitMarketu, skoro to już nie pierwsza taka sytuacja zmanipulowania i shackowania giełdy. Tym bardziej, że nie opłaca się grać dźwignią, skoro kurs może spaść w minutę z 1100 na 400 przez takie sytuacje bez powodu.
@thomasss: przykro mi ;/ też tak miałem jak pierwszy raz był krach na bitmarkecie na LTC straciłem wszystko a nawet miałem na minusie. Wielokrotnie zadawałem im pytanie co zrobią gdy to się powtórzy czy będą cofać bazę danych jak za drugim razem czy nie. To mnie zlewali i nawet nie odpowiadali. Przygotuj się na najgorsze...

@Pepeo: bitbay też mi nie pasuje nie da się go obsługiwać z telefonu, po za
@Widim: @thomasss: Nie bardzo rozumiem, jak można grać z dźwignią na giełdzie o tak niskim wolumenie - na btc-e jest o wiele wyższy, a i tak co chwilę ktoś płacze, że przez dźwignie wszystko stracił, bo manipulują. Manipulacja na giełdzie to niestety rzecz nieunikniona. :/

Tak bym nawet po angielsku rzekła: "You need to know how to deal with it". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@diabLEEca: to była moja pierwsza zabawa dźwignią, próbowałem to zrozumieć i wrzuciłem nie aż tak wysokie sumy. Poza tym również cała moja aktywność na giełdach to dopiero nauka. Pech chciał, że aż tak złej sytuacji nie przewidziałem i potrąciło mi trochę ze środków, które będą mi potrzebne niedługo w styczniu, ale jakoś tam sobie poradzę. :)

Dwie lekcje z tego wyniosłem:

- nigdy nie baw się kasą, której potrzebujesz - nawet,