Wpis z mikrobloga

Uwaga #wroclaw, ostatni transfer świątecznych paczek z #zelki #gusto do Wrocławia ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ostatnie żelkobranie w tym roku! Niniejszym ogłaszam, że następny raz zaspamuję mirko dopiero jak już uruchomimy sklep internetowy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zbieram zamówienia do wtorku do godziny 20:00 na takie paczki jak na załączniku! Koszt jednej paczki to 12 zł. Płatne przelewem! Ograniczenie czasowe ze względu na to, że żelki muszą dojechać do piątku do Wrocławia!

Jak złożyć zamówienie? Napisz do mnie na priv ile chcesz paczek i co mają zawierać.

Do wyboru: miks żelków, miks pianek, malinki, kwaśne lub konkretny rodzaj słodyczy z http://gusto.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak odebrać zamówienie? W piątek (19.12), sobotę, niedzielę, poniedziałek lub wtorek trzeba się zjawić na Ostrowskiego 30 i zadzwonić do mnie na numer 604183921 :P

Nie wiem, co tu jeszcze napisać, więc chciałbym wszystkim życzyć dużo zdrowia i miłości na Święta. Specjalne pozdrowienia dla wszystkich. XD
ecco - Uwaga #wroclaw, ostatni transfer świątecznych paczek z #zelki #gusto do Wrocła...

źródło: comment_emdwuZaxSbUmobvuTvdDbqx07DBxH2PV.jpg

Pobierz
  • 8
@ecco: To uczucie, gdy wchodzi niedługo nowy regulamin i będziesz musiał się dostosować. Żelki tak bardzo rozwalone i Gusto też rozwalone. Wyślij do siedziby parę kilogramów żelków z kartką świątęczną i poproś w niej o zgodę na reklamowanie swoich cuksów na mirko, to może będzie ok ( ͡° ʖ̯ ͡°)