Wpis z mikrobloga

Czy jeśli obniżacie ceny przez share to udostępniacie zawsze tym samym 3 osobom (łatwo, szybko), czy zmieniacie..? Bo coś od dłuższego czasu nie jestem w stanie obniżyć ceny kilku przedmiotów za $8 na żadnym z kont.. Raz tylko pykło -$2, ale zawsze -$1. Zastanawiam się czy mam po prostu pecha czy coś robię źle

#wish
  • 8
@Arxel: Ja na swoich 10 multikontach obniżam na każdym po kolei, potem jeszcze aktualizuje aplikacje i wybieram najtańszą opcję. Nie raz obniży mi share 3, a normalnie się nie da, a nie raz obniży mi share 2 i jeszcze potem 2 w aktualnej apce i jestem dolca do przodu
@Hemus: upgrade wersji apki też coś daje? Tego nigdzie nie wyczytałem, opierałem się tylko na share max -3 i kupon 5.

Ja dość tych multikont mam, z tworzeniem to nie problem ale najgorsze jest już logowanie na mobilnym bo w sumie korzystam na tablecie, a nie mam żadnej wirtualki. Tak więc w pierwszej kolejności staram się zbić ceny z tych najdroższych rzeczy, bo te tańsze to później masowo pójdą kolejno..
@Arxel: Wiem, mnie też logowanie wkurza, dlatego praktykuje sposób

hemus@gmail.com

h.emus@gmail.com

he.mus@gmail.com

itd.

Tak, najnowsza wersja apki obniża Ci (jak widać losowo) czasem produkt o 1-2$, jest informacja w stylu "kup teraz, a kupisz taniej " i Ci cena wpada w dół klikając kup teraz. Jest to niby czasowe, ale jak usuniesz z koszyka i będziesz sprawdzać dalej, a potem wrócisz, to ta niższa cena będzie ciągle zobowiązywać
@Hemus: Ja mam konta + aliasy w o2, niestety randomowe, dlatego to dość kłopotliwe.. No cóż, pozostałe -dziesiąt kont zostawię na błyskawiczne zakupy do $6, a chyba wygeneruję sobie nowe konta na podobnej zasadzie..

Tylko z drugiej strony, aktualizacja apki, uninstall, clear, instal starszej wersji trochę trwa..