Wpis z mikrobloga

no hej #wykopoczta, czas na kolejną relację! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo pozytywną zresztą, bo paczkę dostałem na siódemkę z plusem a nawet dwoma ()

Ale od początku. Awizo ucieszyło mnie już w poniedziałek, ale z powodu że mój tydzień jest strasznie zalatany to w rękach paczkę miałem dopiero we wtorek. Standardowe kolejki umiliły mi oczekiwanie, a fakt że pani z okienka zniknęła z awizem na podejrzanie długo i patrzyła się na mnie dziwnie wyjaśnił się dopiero w drodze, gdy zauważyłem jak fajnie moja paczka została przygotowana. Już ten szczegół bardzo poprawił mi humor na cały tydzień, a inna karteczka może trochę wyjaśniła dlaczego miałem przyjemność być obdarzony tym dziwnym spojrzeniem. Może na magazynie czy gdzie te paczki trzymajo padły słowa

HALINKA CHODŹ ZOBACZ SZYBKO JAKIEŚ PASKI W BECZKACH SOBIE WYSYŁAJO CO TE LUDZIE TO JA NAWET NIE


#heheszki

Szczerze powiedziawszy sam fakt dostania paczki której na pierwszy rzut oka ktoś poświęcił dużo czasu i zaangażowania tak mnie wzruszył(moja druga paczka na święta otrzymana pocztą. Na następną wykopocztę zapiszę się po trzydziestce ʕʔ), że datę 9 grudnia gdy miałem ochotę przytulić z radości nawet jehowych którzy dzielnie wręczajo ulotki przy metrze zapamiętam na baaardzo długo! (ʘʘ) Tego dnia zabrałem się w końcu do wrzucenia własnej paczki do paczkomatu i gdy potwierdzenie nadania zawitało do mojej skrzynki w końcu dostałem moralne pozwolenie na otworzenie paczki. Ale to był dopiero początek.

Gdy zobaczyłem jak elegancko i pięknie można spakować paczkę, jak te wszystkie wstążki z empików i innych punktów z prezentami nie służą jedynie do zbierania kurzu to muszę się przyznać że byłem przede wszystkim zaskoczony, że można to zrobić tak wyjątkowo. I nie wierzyłem że ktoś mógłby takiemu mirkowi jak ja wysłać taką paczkę. (,) Dlatego jeżeli rzeczywiście zależy wam na kimś mireczki, to warto się postarać i wyrazić własne emocje w tak drobnych szczegółach. ;3 Zdjęcie będzie na dole wpisu, żeby każdemu(w tym mi) było głupio, jak bardzo można się przyłożyć do pakowania. Zdjęcie dodam do wpisu, żeby zaciekawić potencjalnych czytelników przeglądających tag ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czas opisać prezenty. Na wstępie mogę powiedzieć jedno.


Zawartość paczuszki wygląda tak.


Zacznę od rzeczy której wysłanie było istnym #zycienakrawedzi i #yolo, czyli pana Sowy. Muszę się przyznać że mignął mi tamten wpis z pytaniem, chociaż nie pamiętam dlaczego nie odpowiedziałem. Aczkolwiek trafiłaś w rzeczy które zawsze chciałem dostać, czyli coś właściwie zrobionego z nutką pasji i samodzielnie, czegoś takiego zawsze mi brakowało spośród tych wszystkich kopert i słodyczy których na święta zawsze było mnóstwo. Inna sprawa że sam ostatnio miałem ochotę załatwić sobie jakąś gumową kaczuszkę, więc spełniłaś jedno z moich małych marzeń i teraz na stancji będzie mi zdecydowanie raźniej. ()




Twoje dobre chęci też są w porządku, bo raczej się tutaj nie zdradzałem, ale moje przyszłe pokolenie z pewnością mogłoby stwierdzić że #mojstarytofanatykswiatel i cały pokój mam #!$%@? lampkami. Twoja jest 4, nie liczę żyrandola xD Klocek lego też się z pewnością przyda, a krówki zaczynają znikać w zastraszającym tempie, bo są całkiem niezłe. ( ͡ ͜ʖ ͡) List też jest całkiem spoko i masz całkiem czytelny charakter pisma. Ja mógłbym podrabiać recepty. ()

Dlatego gdybyśmy byli na elektrodzie to @krolka89 dostałaby ostrzeżenie za nieprawidłowe użycie tagów, bo to zdecydowanie nie było ani #januszepakowania ani #bekazrozowychpaskow, a gdyby można było wnioskować o odznaczenia dla mireczków za super paczki to @wykopoczta byłaby cała zasypana żądaniami i nie miałaby innego wyjścia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeszcze raz podsumuję że paczka od początku do końca jest mega, nauczyła mnie dużo o #teoriawreczaniapaczek i sprawiła bardzo dużo satysfakcji i wątpię żebym kiedykolwiek o tak wspaniałym geście zapomniał.

Wielkie dzięki @krolka89, wspaniała z Ciebie mirkówna. ()
ntskj - no hej #wykopoczta, czas na kolejną relację! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo pozytywną zre...

źródło: comment_6zZWMrHCFonwN6lS1wxAMJjqP2dgzjXv.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@ntskj: Ciekawe kiedy pojawia sie relacje:

Super Wykopoczta #!$%@?! Dostalem gowno owiniete w papier.


Albo

Znowu dostalem martwego karalucha.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ntskj: a już się bałam, że Ci się nie spodobała :D prychłam z pań na poczcie :D bardzo się cieszę, że jako tako trafiłam i polecam się na przyszłość
  • Odpowiedz
@krolka89: Sa the best, jedyne w swoim rodzaju.

Wyobraz sobie co przezylem jak moja siostra kupila mi 2kg krowek na imieniny. Jakis miesiac temu (nie mieszkam w PL a ona akurat wtedy do mnie na weekend wpadala =)). Jak je dostawalem to bylem mocno podjarany bo przez torbe foliowa widzialem co to (ona doskonale wie ze ja je uwielbiam i tylko opatowskie). Otworzylem torbe i jedyne co mi sie z
  • Odpowiedz
Nie ma lepszych od opatowskich :) ja mieszkam 20km od opatowa więc u mnie w każdym spożywczym są. Nie wiedziałam nawet, że robią podróbki :D ja jak studiowałam w innym mieście to mama też mi do każdej paczki wsadzała krówki. I wszyscy mi je wyjadali :(
  • Odpowiedz