Wpis z mikrobloga

Odebrałem sobie dzisiaj mibanda. Wygląda legitnie. Przyszedł w wersji 0.9.x, z baterią na poziomie 4%. Na tych 4% wytrzymał 5h i nadal te 4% ma tak więc wydaje mi się, że legitny. Aktualnie podłączony do ładowania :) Parę pytań do korzystających.

1. Ile to to się orientacyjnie ładuje? Wiem, że ma 41mAh, ale pewnie jakichś dużych prądów nie przyjmuje, tak więc naładowanie w 5 minut raczej nie wchodzi w grę?

2. Ściągnąłem sobie z tego tematu http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html wersję z notyfikacjami. Notyfikacje działają ok, kroki też liczy chyba ok (nie mam jak tego sprawdzić za bardzo). Inna kwestia - w opcjach widzę tylko opcję Alarm, nie ma Smart Alarm. To to samo, czy akurat w tej wersji opcja smart została wywalona? Bo z tego co się orientuję to smart alarm powinien nas wybudzać w "lekkiej" fazie snu. A tutaj jest to opisane jako wybudzanie 30 minut przed budzikiem za pomocą wibracji. Zero info o lekkim/głębokim śnie. Błąd w tłumaczeniu czy brak funkcji?

#miband
  • 11
  • Odpowiedz
@Lanc: moj Miband z ok 30% do 100% ladowal sie moze jakies 40 minut. Tez mam te wersje oprogramowania i faktycznie nie ma tam nic o smart alarmie :/ Aktualnie nie korzystam z tej funkcji wiec nie sprawdzalem czy dziala ale na starej wersji dzialalo jak trzeba.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@soaringsing: może po prostu źle przetłumaczone. Zobaczę dzisiaj w nocy jak zadziała ;)

Póki co wygląda legitnie, sprzedawca niby sprawdzony. Mam nadzieję, że nie dostałem podróby. Aktualizacja fw też poszła bez problemu.
  • Odpowiedz
@Lanc: to daj znac jak sprawdzisz. Na bank legitny skoro wszystko ladnie dziala, zreszta powinienes widziec po jakosci wykonania bo jest niesamowita. Ja swojego banda mam juz ok miesiac, i przez ten czas nie mialem go na rece moze z 5 minut (jak dawalem przetestowac znajomym ;) i na aluminium nie ma nawet jednej ryseczki - doslownie nic az jestem w szoku. Na silikonowym pasku widac jakies tam ryski czy otarcia
  • Odpowiedz
@Lanc: chyba źle przetłumaczone no chyba, ze 30min przed to jest ten smart :P w koncu potem mozna drzemnac sie dalej :P

moj jak dotarl mial 60+ladowalem go troche po odebraniu ale dalej ma 50% :D nawet z powiadamieniami trzyma sie dobrze.
  • Odpowiedz
@gorush: no nie bardzo. Smart powinien działać razem z monitoringiem snu. Jak wpadasz w lekki sen i np brakuje 20 minut do budzika to cię budzi. A nie, że 30 minut przed określonym wcześniej budzikiem. Bo w tym to akurat niczego smart nie ma.
  • Odpowiedz
@Lanc: dziala to tak jak mowisz. momentalnie jak przejdziesz w lekki sen to cie wybudza. ja to mam wylaczone, bo jestem z tych, ktorzy budza sie po 10 drzemce a nie przed alarmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Persil: czyli masz najnowszą wersję apki i działa tak jak pisałem? No to wychodzi na to, że tłumaczenie jest po prostu źle zrobione.
  • Odpowiedz