Wpis z mikrobloga

W polskim radiu niejaki owsiak, który zarządza WOŚP od wielu lat, wyznał, że chce z pieniędzy uzbieranych podczas finału WOŚP 2015 finansować leczenie banderowskich bojówkarzy przebywających w Polsce.. To ogromny skandal i plucie w twarz setkom tysięcy POLAKÓW, których rodziny zostały wymordowane na wyraźny ROZKAZ wydany przez psychopatycznych ukraińskich nacjonalistów takich jak m. in doncow, szuchewycz,konowalcew i oczywiiście bandera podczas napadów UPA na polskie wioski na Kresach....Czy znacie historię? Czy wiecie, że wymordowane w bestialski, najbardziej odrażający sposób przez UPA na Wołyniu, Polesiu i w Małopolsce polskie dzieci do dziś w większości nie mają grobów??? A to właśnie potomków tych rzeźników chce wspierać owsiak 11 stycznia podczas 23 finału WOŚP...Nie oddawajcie ani grosza na WOŚP podczas tegorocznej edycji. Te pieniądze powinny trafić do potrzebujących dzieci leczących się w Polsce a nie do ludzi, którzy w gruncie rzeczy kontynuują zbrodniczą tradycję ukraińskich nazistów z OUN UPA. Wszystkich Was prosimy o udostępnianie tego apelu o bojkotowanie wspierania tegorocznej edycji WOŚP! PS> jeszcze kilka lat temu sam grałem w WOŚP, organizowałem tuningową edycje w krakowie i oddawałem pieniądze na szczytny cel - zdrowie polskich dzieci. Ale teraz nie ufam już organizatorowi tego wspaniałego wydarzenia. niestety...

Nie mój tekst, ale ciekawy.

#owsik #owsiak #bekazpodludzi #bekazlewactwa #ukraina #banderowcy

#wosp
  • 9
W polskim radiu niejaki owsiak, który zarządza WOŚP od wielu lat,


@Nerax123: Gdzie tu widzisz reportaż. Powiedział o tym wczoraj w Polskim Radiu. Nie wiem czy mają nagranie. Też to słyszałem.