Wpis z mikrobloga

Radzę ponownie zainteresować się SMC. Nie chcę spekulować, że niedługo wystrzeli w kosmos, ale zaczyna się mały ruch na poolach. Jedyna giełda póki co to cryptsy. Aktualnie na 5 miejscu (coinwarz / x11).

#kryptowaluty #smc
  • 9
@Leonicrypto: bo waluta jest tania jak barszcz, niżej niż 89 sat. nie zjedzie (testowane wiele razy). Ponadto ogólna ilość do wykopania zmalała z 54 mln na ~24,5 mln po wprowadzeniu X11 / Digishield. Jak ma wystrzelić to zysk będzie dość pokaźny. Dodam jeszcze, że prób udupienia waluty było dość sporo, a widać, że nadal się trzyma.
@pawlo74: To nie są argumenty, to są fakty.Nikt tutaj do niczego nie nakłania, a jedynie chciałem się podzielić informacją. Świat krypto jest nieprzewidywalny i nigdy nie wiadomo co się może stać.
Nikt tutaj do niczego nie nakłania, a jedynie chciałem się podzielić informacją.


@mariv: sory ale ta informacja nie mówi za wiele a na pewno nie daje odpowiedzi na pytanie @Leonicrypto

Świat krypto jest nieprzewidywalny i nigdy nie wiadomo co się może stać.


a to jest jak najbardziej prawdziwa informacja
@mariv: jak dla mnie ok, im więcej osób pisze tym lepiej, teraz mam mniej czasu bo nawał pracy to mogę sobie selektywnie wybrane monety poprzeglądać dzięki waszym wpisom zwracającym uwagę na konkretą monetę.