Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki

Czy wymieniał ktoś może pękniętą szybkę w Lumii 925? (wyświetlacz i digitizer działają) Na Allegro są chińskie szybki. Wiadomo jaka jest tego jakość czy takie coś się w ogóle nada? Taka szybka nie powinna mieć jakiś taśm do dotyku? Bo z tego co wiem to samo gołe szkło.

#nokia #windowsphone #bojowkawindowsphone
  • 4
  • Odpowiedz
@mb1904: mozna wymieniac sama szybke. Gosciu wymienil szybke za ~140zl w jakims tam #!$%@?-serwisie i smiga wszystko bez problemu. A oficjalne serwisy itp po 600zł wołają.

Ja tak samo będę robił z Lumia1520 swoją, też samą szybke mi wymienia za 150zl a nie bede placil 700zł..
  • Odpowiedz
@WielkaPolska: Ale można odkleić i przykleić nową chińską (szkło)? Bo o to mi się rozchodzi. Tylko pytanie czy digitizer jest zarazem szybką? W serwisie krzyczą sobie 670zł, a to prawie drugi telefon.

@n4nowaty: Orientujesz się jakiej jakości są te zamienniki? I czy kleją na klej, który twardnieje pod UV czy tylko taśma klejąca na obwodzie?
  • Odpowiedz
@mb1904: ja próbowałem wymienić to każdy mówił że wymieniają całość czyli digitizer z wyświetlaczem dlatego 700zł to kosztuje. Może są spece którzy to odklejają ale nie wiem jak z jakością takiej roboty.
  • Odpowiedz