Wpis z mikrobloga

Mirki! Kilka dni temu w #kielce napadli mnie Mormoni! Dwóch koleszków tak gdzieś 19-20 lat zagadali do mnie. Zaczęli swoją nawijkę i zwróciłem uwagę na ich dziwny akcent. Zapytałem skąd są, okazało się, że USA. Mogłem się domyślić. Pogadaliśmy kilka minut, dostałem ulotkę. Później jakaś Pani poprosiła nas, żebyśmy pomogli jej zanieść ciężką paczkę do auta. Razem z Mormonami niosłem karton na parking. Taki był finał. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#coolstory #mormoni #mormoniatakujo
  • 7
  • Odpowiedz
@Airbooz: nie wiem, możliwe, nie gadaliśmy o tym. Pytałem co myślą o islamie. Powiedzieli, że w każdej religii są jakieś pozytywne wartości i na to się powinno zwracać uwagę. Ja drążyłem temat dalej i mówię, że muslimy mają obowiązek zabijać niewiernych i jak oni to widzą. No to powiedzieli, że to jest bardzo nie w porządku. Taka gadka szmatka trochę.
  • Odpowiedz
@Dr_Snaut: w zeszłym roku na rynku mnie zaczepiło dwóch takich z wyglądu takie studenciki, kujony, przegrywy, akcent zalatujący z USA, ale nie miałem czasu z nimi pogadać
  • Odpowiedz
@kravjec: jeden był wtedy w gajerze i krawacie, a drugi chyba w koszuli i mieli takie staromodne tornistry, może i torba to była nie pamiętam już dokładnie
  • Odpowiedz