Wpis z mikrobloga

@michau15: Wiedziałem że wygra bo jest trochę podobna do Demi Moore a wykminiłem, że jury będzie chciało w świat wypchnąć kogoś kto ma urodę choć leżącą koło popularnego kanonu piękna :)
  • Odpowiedz
@michau15: Nie jest zła, ale też nie najlepsza. Mimo wszystko muszę przyznać ci rację, bo jednak po prawdziwej Miss Polski spodziewałbym się więcej. Ta choćby nie ma zniewalającego uśmiechu. Moim zdaniem tak 7/10
  • Odpowiedz
@michau15: te missy to jest ściema na maksa, mój różowy brał udział w miss wielkopolski i miesiąc przed wysłali jej maila żeby sama wymyśliła pytania jakie jej potem zadadzą "na wizji", a wygrywa nie najładniejszy różowy tylko taki, który zgodzi się na "noszenie" tego tytułu i promowanie tytułu miss przez cały kolejny rok co oznacza ciągłe jeżdżenie i świecenie tym tytułem żeby zachęcić kolejne panny do pokazmorde na miss
  • Odpowiedz
jeśli chodzi o kulisy wyborów miss to polecam przeczytać książkę "Masa o kobietach polskiej mafii". Co prawda w książce mowa o latach 90' ale podejrzewam że niewiele się zmieniło


@rastamanek92: Sam Masa chyba pisał że jednak sie zmieniło ale nie pamietam. Ale rzecyzwscie twierdził że w tamtych latach nagrody rozdawano za wiadomo co. Zreszta kiedys byla stronka ktora opisywala dalsze losy uczestniczek i kilka było zwiazanych w ludzmi o szemranej
  • Odpowiedz