Wpis z mikrobloga

@kajaszafranska: No i jesteśmy w znaleziskach. Nie ma obowiązku kopania, ale jak chcecie to zawsze możecie :-) http://www.wykop.pl/link/2280764/six-feet-under-histeryczny-smiech-znad-trumny-jakbyniepaczec/ Serial jest naprawdę spoko, więc jeśli go nie znacie - polecam. The Shield to to nie jest, ale na szczęście i nie Prywatna Praktyka, więc na luzie można oglądać niezależnie od koloru paska i poziomu testosteronu.

#seriale #kultura #rozrywka #sixfeetunder #mikroreklama #szescstoppodziemia
  • 22
  • Odpowiedz
@mBartek89: Znam ten ból :-) Przy czym ja oglądam niektóre rzeczy na czas, bo muszę :D Btw - Six Feet nie każdemu podejdzie, ale warto się z nim zmierzyć, bo to nie jest zwykły "dramat obyczajowy" tylko miejscami naprawdę mocna sprawa.
  • Odpowiedz
@kajaszafranska: Już nie pamiętam dlaczego, ale odpuściłem sobie po 3 sezonach. Może jednak warto go dokończyć.

ps: dlaczego jak mówisz, wystawiasz tak głowę do przodu? Cały czas myślałem, że wypadniesz mi z monitora ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Eeee, chyba sobie daruję jakieś wielkie rewolucje w stylu prowadzenia programów. A) widać mnie mało b) nie mam aspiracji zostania profesjonalną prowadzącą c) tak przynajmniej mogę się skupić na tym co mówię, a nie na tym jaką mam choreografię, d) tak już widać mam, trudno.
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Heh :-) Ta serio to i tak nie jest źle. Myślałam, że będzie gorzej w komentach. A to, że do czegoś się ktoś przyczepi było pewne. Jak bym stała nieruchomo to by było źle bo kij połknęłam, jakbym skakała na jednej nodze to by było że czemu nie na drugiej, więc staram się nie przejmować. Nie robię tego kanału po to żeby zaspokajać estetyczne potrzeby tylko żeby tak na
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Z jednej strony tak, z drugiej niekoniecznie. Miliony wyświetleń mają na yt kręcone komórką hejty albo bardzo niskich lotów chamskie numery :-) Ja mam jeszcze dodatkowo przerąbane jako laska, bo nie jest istotne co mam do powiedzenia, ważne jak wyglądam albo jak macham głową. Spoko, przeżyję. Jak mi jeden z drugim pokażą co oni potrafią, czy są ładni, mądrzy i co mają do powiedzenia to wtedy pogadamy :-) Teraz
  • Odpowiedz