Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, mam dla Was deal. Nie wiem czy się Wam zwidzi, ale jak dajo za darmo, to prawilny mirek takiego #cebuladeals nie przepuści.

Jako, że wykopoczta okazała się dla mnie częściowym niewypałem bo gość którego wylosowałem usunął konto (mam nadzieję, że pali się ze wstydu jak koszulka którą dla niego przygotowałem), pomyślałem, że udostępnię Wam wzór który się na niej znajdował, bo być może ktoś go gdzieś wykorzysta. Samej koszulki nie mogę wysłać komu innemu bo nick zhańbionego typa niestety też na niej widnieje. Wzór zrobiłem sam z małą pomocą mirka, który podpowiedział mi pewien szczegół z obsługi adobe indesign, którego teraz nie mogę zlokalizować, a któremu serdecznie dziękuję. Pod linkiem do dropboxa znajduje się duża wersja (szerokość jakieś 28cm@300dpi). Po nadruku na koszulce wychodzi bardzo fajnie.

https://www.dropbox.com/s/hz53povc78xqf1e/mirko_koszulka_big.png?dl=0

#wykopoczta

Wołam ludzi z poprzedniego wątku, żeby wiedzieli o co chodziło: @deyna , @kicioch , @Lim3 , @GrabkaMan , @Aerials
Pobierz kajtom - Dobra Mirki, mam dla Was deal. Nie wiem czy się Wam zwidzi, ale jak dajo za ...
źródło: comment_26bcO47j4Bw2kZWgmFwh0L1s3hsvjNpk.jpg
  • 31
@GrabkaMan: Żebym voodo nad koszulką odprawił ;] W razie czego mogę zorganizować jakąś paczkę ze słodyczami i drobnym upominkiem, o czym pocztowcy zostali poinformowani..
@novyr9: Pomysł niezły, tylko trzeba by znaleźć jakieś bardzo dobre jakościowo czyste koszulki, żeby badziewia nie nosić. Może jest tu jakiś spec od koszulek?

NIE POLECAM drukować tego w cupsell - znajomemu zamówiłem kiedyś jedną na urodziny, to nie dość że gramatura marna, to jeszcze nadruk z pomarańczowego zrobił się biały