Wpis z mikrobloga

Ale się dzisiaj zdziwiłem podczas gdy otwierając wykop, okazało się że wygrałem AWP Redline w #csgo u użytkownika @dziadu90: http://www.wykop.pl/wpis/10443728/no-elo-ostatnio-kupilem-troche-awp-redline-w-csgo-/

Wszystko bardzo fajnie i ogólnie polecam tego sprzedającego, aczkolwiek ja nawet nie gram w #csgo i nie mam jak tej nagrody użyć. Macie mnie mirki, zaplusowałem tylko dlatego że #cebula motzno, a jak #rozdajo to trzeba brać.

Z okazji Mikołajek, osoby plusujące ten wpis do jutra do 21, wezmą udział w konkursie, w którym wygraną będzie podanie jej nicku steam, jako mojego. W załączeniu przesyłam obrazek potwierdzający moją wygraną.

Tl;dr

Wygrałem u mirka skina do csa w którego nawet nie gram. Nie wiem jaki nick mam podać, więc podam losowy z listy plusujących ten wpis, do jutra do 21.

#rozdajosteam #steam
Papajou - Ale się dzisiaj zdziwiłem podczas gdy otwierając wykop, okazało się że wygr...

źródło: comment_Kl7UERjrf3GFl7CaFeBi5aO0AJsTUsu6.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papajou: ja #!$%@? i wlasnie o tym pisałem w tagu csgo. A jak bedzie rak do wylosowania to tez zaplusujesz? Chcesz to oddam Ci mojego bo juz dostałem przez takich jak Ty. Po co Ci ten skin był? Byle wygrać ?
  • Odpowiedz
@dualizmXkorpuskularnoXfalowy: Nie chciałem zmieniać zasad po tym jak kilka osób zaplusowało.Tak czy siak to czekam na wiadomość od Papajou do wieczora, a jeśli się nie odezwie z linkiem do profilu Steam do skin pójdzie na następne losowanie, ale tym razem zrobię to właśnie tak jak mówisz.
  • Odpowiedz