Wpis z mikrobloga

W związku z TYM wpisem pora na #pokazzakupy z #aliexpress xD

Ale na początek #tracking :D Beka niemiłosierna bo paczka zatrzymana w WER Warszawa i wypuszczona, a potem zatrzymana w WER Komorniki i również wypuszczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Torebki są od nowego majfrenda (zawsze zamawiałem od innego) i muszę powiedzieć że pod względem jakości jest to dokładnie to samo. Tylko modele inne :) W każdym razie polecam. Jego sklep (bo oferta oczywiście wyparowała): http://www.aliexpress.com/store/1455556

PS dodam jeszcze że cały problem z zatrzymywaniem paczki był przez #!$%@? mózgowe majfrenda który zapewniał mnie że torebki wyśle w osobnych paczkach ale ostatecznie ZAPOMNIAŁ.

I do tego jego #!$%@? mózgowe sięga zenitu, gdyż zamiast 4 czarne torebki (łącznie 3 różne modele) wysłał mi to co na zdjęciu, czyli 3 czarne i jedną granatową (chyba, jestem daltonistą xD) ale 2 różne modele, a nie 3... No więc jako że #cebula motzno - leci refund ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I szczególnie pozdrawiam @ziabol17 -> morda zamknięta? ( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡ ͜ʖ ͡) #heheszki

Tak więc wołam cały świat: @Horbi: @Texan128: @Keepor: @kolezka1: @dziobnij: @imjustkidding: @wensz:
kamieniarz - W związku z TYM wpisem pora na #pokazzakupy z #aliexpress xD



Ale na p...

źródło: comment_ZB9xIJK5g0rGrsJwAl96BZeVNtGhscWy.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz