Wpis z mikrobloga

Luke Shaw gra mecz z jakimś YouTuberem :D Nie taki zły ten skład jak się wydaje. Co ciekawe sam Shaw łapie kontuzję w 4:02 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut #fifa15
arko123 - Luke Shaw gra mecz z jakimś YouTuberem :D Nie taki zły ten skład jak się wy...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arko123: Taa, właśnie ogarnąłem, że na PC nie ma Legend. Ale filmik noskill, L1+trójkąt i wykorzystanie gości 85+ z nieodklejalną od nogi piłką, właśnie dokładnie za to nie lubię FUT (chociaż to i tak jedyny tryb, w który gram :) )
  • Odpowiedz
@Magnetofon: ci duzi YouTuberzy zarabiają na tym tyle hajsu, że dla nich te tysiące to jest nic. Wciąż mnie zaskakuje, że jakieś dzieciaki drące mordę i grające w fife mogą być milionerami...
  • Odpowiedz
Choć po zastanowieniu jednak nie. Najbardziej nie wkurzają mnie goście z wysokimi statsami, którym się nie da odkleić piłki od nogi. Najbardziej wkurza handicap, przez który SŁABYM gościom nie da się odkleić piłki od nogi, a w tym samym czasie moi dobrzy goście wywracają się, podają przeciwnikowi czy z dwóch metrów na pustą bramkę walą w słupek. Pięć razy.
  • Odpowiedz
@Magnetofon: no niestety handicap jest największym gównem jakie zostało wprowadzone do fify. Najśmieszniejsze jest to, że EA dalej zaprzecza, że coś takiego jest. No ale co się dziwić - najwięcej hajsu zgarniają z ludzi, którzy nie umieją grać. Jakby ciągle przegrywali to by przestali grać i dawać EA kasę, a dzięki handicapowi wygrywają i wciąż rzucają kolejnym hajsem. Smutne ale prawdziwe. Szkoda, że cierpią na tym normalni gracze
  • Odpowiedz
@Estilio: Po ok. 300 h w 13, ponad 500 w 14 i obecnie 130 w 15 jakoś nauczyłem się z tym żyć, ale w tym roku jest niezwykle chamski. Jak widzę, że mój Xavi podaje prosto pod nogi przeciwnika, a jakiś chudziak wywraca moich wielgachnych obrońców, przestawiam się mentalnie w tryb "a se pochodzę poćwiczę kiwki" i jakoś doczekuję do końca. Szczęśliwie czasem handicap działa na moją korzyść, wtedy da
  • Odpowiedz
@xDawidMx: ja tam akurat gram na różnie poustawianych asystach (semi przy podawaniu, zero przy sile podań, semi przy crossach, nie pamiętam co tam jeszcze), ale nie zauważam różnicy wśród przeciwników, ewentualnie czasem widzę, jak ktoś zagra niemożliwą piłę, wtedy podejrzewam, że gra na full manualu - szacun dla tego pana.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: LOL, podobne wnioski mam. Jak widzę drużynę z orzełkiem, albo nicka JPNAMAKSA, abo PrzegrarzChuju, albo jakkolwiek polsko brzmiącego, to wiem, że mam 90% szans na trafienie na z---a, który wykorzysta wszystkie możliwe czity albo chociaż eksploity, że na pewno nie rozegra ze mną normalnego meczu...

i nigdy w życiu mu nie będzie z tego powodu wstyd.
  • Odpowiedz