Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #komputery #gry #pc #monitory

Mam kolejną zagwozdkę, mój monitor samsung 22" już jest dla mnie ciut przy mały i rozglądam się za czymś większym, generalnie to do gier jak i do filmów odległość mojej głowy od końca biurka to ok 90 cm. Ewentualnie mógłbym przenieść monitor bardziej na skos i wtedy odległość się zwiększa. No i teraz pytanie ile cali, jaki i za ile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@MiszczJoda : no co do $$$ to ciężko powiedzieć, zważywszy że jeszcze planuje kartę graficzna kupić no ale to wszystko po świętach , coś posprzedaję, zadzieją się #januszebiznesu i zobaczymy. Myślę, że chyba do 1500 lub mniej da radę się zamknąć (na sam monitor)?
@Mercin: No to trochę hajsów jest. Dwa lata temu kupiłem LG IPS234V-PN i chciałem go niedawno zmienić na coś na czym mógłbym też oglądać tv i spodobał mi się ten model, ale Ty chcesz głównie do gier i filmów więc pewnie znajdzie się coś lepszego (ostatecznie nie kupiłem tego monitora i zostałem na starym). Jak masz jakiś lepszy komputer, który bez problemu radzi sobie z grami, to może warto pomyśleć o