Wpis z mikrobloga

We władzach miejskich nie będzie partyjnej czystki i każdy, kto profesjonalnie wykonuje swoją pracę nie musi się obawiać jej utraci. Niech boją się tylko ci którzy przyszli z nadania politycznego i partyjnego.


Nie od tego jest prezydent, żeby organizować tego typu pochody [chodzi o parady pedałów], czy prowadzić jakieś zajęcia edukacyjne. Prezydent jest od tego, żeby dobrze zarządzać miastem, żeby dbać o mieszkańców tego miasta i to będą moje priorytety.


Nie będę strażnikiem ludzkim sumień i nie będę chodził po pokojach urzędniczych i sprawdzał, czy tam wiszą krzyże, czy nie wiszą. Nie od tego jest prezydent miasta. Nie od tego, żeby cenzurować, żeby ograniczać wolność religijną. Prezydent przede wszystkim ma być przede wszystkim dobrym gospodarzem i dobrze zarządzać miastem.


To są zapowiedzi powyborcze a nie żadna kiełbasa z kampanii. Jestem ultraprawakiem i katolem, ale jeśli koleś będzie faktycznie robił to, co zapowiada, to ma moje poparcie. Lepszy uczciwy i gospodarczy pedał niż jakiś pierd z partyjnego nadania, choćby i co niedzielę chodził do kościoła i mył ręce po sikaniu.

To są na razie zapowiedzi. Pożyjemy, zobaczymy czy Biedroń sprawdzi się w roli prezydenta miasta Słupska.

#4konserwy #neuropa #biedroncontent
  • 1
  • Odpowiedz
jeśli koleś będzie faktycznie robił to, co zapowiada, to ma moje poparcie


@zawodowiec: Czyli będzie robił co? Co to znaczy "dobrze zarządzać miastem" i "dbać o mieszkańców miasta"?

Dałeś się nabrać na najstarszy trik z podręcznika demokracji. Puste, nic nie znaczące hasło, z którym nie sposób się nie zgodzić. No bo przecież to oczywiste, że prezydent powinien "dobrze zarządzać miastem" i "dbać o mieszkańców miasta", ale do czego to zobowiązuje? Do
  • Odpowiedz