Wpis z mikrobloga

@GregPelka: @Cripex: Swojego czasu się tym interesowałem i znalazłem tą stronę: https://www.womenonweb.org/. Jednak do 9 tygodnia, koszt 90 euro, chyba że kogoś nie stać to niby można za darmo nawet. Dobra opcja nawet.

Ktoś gdzieś na wykopie pisał o jakiejś klinice w Czechach - też bardzo tanio. Jak ktoś jest bardzo w dupie to dobra opcja.
  • Odpowiedz
@wuut:

A moze mam ustawiony inny slownik i auokorekte ? Nie uciekaj od tematu oraz odpowiedzialnosci, czego wam mlodym brakuje. Jedynie to kastrowac.
  • Odpowiedz
@smotek: A co mnie obchodzi jaki masz słownik? Gdyby były to tylko polskie znaki to tam pół biedy, ale rażące błędy biją po oczach. Mi osobiście niczego nie brakuje, ale jak była szansa że zostanę ojcem w wieku 20 lat to pierwsze o czym pomyślałem to aborcja - niektórzy nie powinni być rodzicami.
  • Odpowiedz
@smotek: dlatego nie wyobrażam sobie przygodnego seksu. Puknąć jakąś dziunię z remizy i zalać formę - przepis na #!$%@? sobie życia. Gdyby to była stała i ogarnięta dziewczyna to trochę co innego, lecz z drugiej strony teraz młodzież dorośleje dłużej. Tak czy inaczej - #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 12
@wuut - taki z Ciebie Korwinista, prawicowiec, a jak czytam Twoje wpisy pod tym postem to slyszę głos Kazi Szczuki broniącej prawa do aborcji. Poza tym Twój poziom wypowiedzi, formułowania zdań, polemiki świadczy jednoznacznie o tym, że siedzisz w głębokim dołku intelektualnym. Goście piszą o tym, że ów pan powiniene być bardziej odpowiedzialny. Stało się, zamiast mirkować niech ciśnie do pracy i zarabia na utrzymanie swoich trojaczków.
  • Odpowiedz