Wpis z mikrobloga

Dostałem od znajomego laptopa z następującym zadaniem. 'Pożyczyłem znajomym laptopa. Wyskoczył im bleuscreen. Zrobili przywracanie systemu. Czy potrafisz sprawdzić, czy podczas przywracania systemu nie przywrocily sie jakies pliki z moich dokumentow? (Chodzi o to, ze kiedys jakies mial ale skasowal i sie zastanawia, czy ktos specjalnie nie zrobil odzyskiwania zeby te dane odtworzyc. Czy pliki ktore tam byly sie tam po tym recoverze systemu mogly tam przywrocic? Sprawdz czy sie nie przywrocily i ich potem ich ktos ponownie nie skasowal. '

Mam nadzieje, ze rozumiecie. Czy recovery syatemu moglo przywrocic pliki moich dokumentow z danego dnia? Jesli moglo, to jak sprawdzic, czy to sie stalo i czy po tym nie zostaly usuniete?

#komputery #formatowanie #recovery #pliki #pdzywracanie #informatyka
  • 1
  • Odpowiedz
@johanneskate1: Ze strony Microsoft

Działanie funkcji Przywracanie systemu wpływa na pliki systemu Windows, programy oraz ustawienia rejestru. Może również wprowadzać zmiany w skryptach, plikach wsadowych oraz plikach wykonywalnych innego typu, które zostały utworzone w ramach dowolnego konta użytkownika na komputerze. Funkcja Przywracanie plików nie wpływa natomiast na pliki osobiste, takie jak wiadomości e-mail, dokumenty czy fotografie. Dlatego ta funkcja nie nadaje się do przywracania usuniętych plików. Do przywrócenia takich plików można
  • Odpowiedz