Wpis z mikrobloga

VP vs Penta:

Pisałem to już wiele razy wczoraj napiszę i dzisiaj - jest to pierwszy od dawna turniej gdzie VP ma faktyczne szanse zostać mistrzami i na to właśnie liczę. Naprawdę chcę tego żeby Polacy wygrali i wiem że oni sami tego pragną. Penta zagrało kilka dobrych meczy ale nie mają szans pokonać Virtusów w Bo3. High na VP.

LDLC vs Fnatic:

Niepokonany Fnatic w końcu się ugiął. HR pokazało że Fnatic nie są dłużej w stanie utrzymać się na podium i LDLC na pewno to wykorzysta. Zwykle do tego meczu (LDLC vs Fnatic) dochodziło później (półfinały/finał) ale zawsze wyglądał podobnie - LDLC niewiele brakowało by ich pokonać. Teraz nadszedł ich moment "zemsty", może to tylko jedna porażka ale patrząc na to jak NiP przed chwilą zmiótł HR to naprawdę nie jestem w stanie się przekonać do postawienia na Fnatic chociaż jednego centa.

Medium-high na LDLC.

Dignitas vs Na'Vi:

Świetna szansa by wygrać sporo na underdogu dziś. Co prawda Na'Vi ledwo ledwo wygrało z FlipSid3 i przegrało z VP to trzeba wziąć pod uwagę 2 fakty - VP grają niesamowicie dobrze a ponadto, oraz Na'Vi te 2 mecze grało na swoich słabszych mapach (nuke najgorsza zdecydowanie). Dignitas za to swoje mecze rozegrało na swoich najlepszych mapach, przez co mogłoby się wydawać że grają o wiele lepiej niż Na'Vi. Polecam low-med bet na Na'Vi.

#stawiajzzyciorysem

  • 1
  • Odpowiedz