Wpis z mikrobloga

HIT!

Taki piękny dzień, stwierdziłem, że kupię sobie nową konsolę na Alledrogo. Jako, że Alledrogo oferuje aktualnie raty 0%, stwierdziłem, że wezmę sobie ją na raty. Wrzucam towar do koszyka ( 1500 zł), wybieram raty, wypełniam wniosek, wylosowało mBank ( zadowolony, to mój bank), poproszono mnie o zalogowanie. BOOM! Decyzja negatywna.

Teraz uwaga, 5 cyfrowa kwota na koncie, zarobki powyżej średniej krajowej od prawie 3 lat bez przerw, branża IT, mBank co tydzień oferuje mi wszystkimi możliwymi drogami kontaktu, kredyty na prawie 100 tysięcy, a jak chce wziąć sprzęt na raty za 1500 zł to dostaję informację o negatywnej decyzji kredytowej. Historia kredytowa nienaganna, obciążeń konta żadnych.

Jedyny problem to taki, że po prostu zmieniłem sobie firmę 2.5 miesiąca tematu, bo poprzednia mi się znudziła. Mój kraj taki piękny!

Także nie wiem co oni tam mają za algorytmy, ale dziękuję, dobranoc. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#allegro #raty #xboxone #polska #mbank
  • 9
  • Odpowiedz
@admiro: nie muszę, ale mogę. To czy mogę kupić za gotówkę czy nie, nie ma tutaj znaczenia. To jest po prostu jakiś bubel z tymi ratami.
  • Odpowiedz