Wpis z mikrobloga

@ronin88666:

Witam,

przepraszam, że zawracam głowę (piszę z profilu koleżanki, a nie mam innej możliwości kontaktu z Panem).

Pracuję w jednym z wydawnictw i poszukuję namiarów na szwedzki podręcznik, w którym znalazło się zdjęcie Polski (bloki i rolnik orzący pole).

W internecie wszystkie drogi prowadzą do skanu, który Pan udostępnił jakiś czas temu, dlatego liczę, że może Pan wiedzieć, jaka to była książka (tytuł, autor).

Zdjęcie świetnie obrazuje wiedzę Szwedów o Polsce, dlatego chcemy je pokazać w jednej z naszych książek. Nie możemy tego zrobić, nie podając źródla zdjęcia, stąd moja prośba.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Jako że nie korzystam z Wykopu, nie wiem, czy Pan tę wiadomość otrzyma, ale jeśli tak, to za odpowiedź będę niezmiernie wdzięczny :)

Nie chcę też podawać tutaj swoich służbowych namiarów (byż może Wykop gdzieś udostepni tę wiadomość, sam nie wiem), ale jeśli będzie Pan uprzejmy odpowiedzieć, to oczywiście wówczas podam kontakt do siebie. Mogę też zadzwonić do Pana w tej sprawie. Jeśli znajdzie Pan chwilę, by pomóc, to bardzo proszę o jakikolwiek kontakt do Pana.

Pozdrawiam,

Krzysztof
  • 2
  • Odpowiedz
Witam,

Bardzo chętnie bym pomógł Panu, niestety powyższe zdjęcie zostało przeze mnie odszukane dosyć dawno w internecie. Niestety nie jestem jego autorem i raczej nie mam możliwości odnalezienia go ponownie.
  • Odpowiedz