Wpis z mikrobloga

@dstranz: wiem o tych wszystkich rzeczach. #!$%@? jak sie zainstaluje cos niekompatybilnego z systemem, baaaaardzo rzadko z innego powodu. A aplikacja wykopowa crashowala kiedy chcialam wejsc do grupy wykofaktow lub wykop party :)

@kamdz: ja nie umialabym sie gniewac na Ciebie <3
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_:

Ja mam, ale bez JB, więc Ci nie pomogę. Generalnie, też nie polecam JB, z tego co czytałem rzeczywiście potrafi zdezintegrować system. Wkurza mnie dysfunkcjonalność Ajfona bez JB i traktowanie użytkownika jak debila, ale ma to swoje plusy - stabilność systemu.

@dstranz:

Bez JB też #!$%@?. Często np. przy szybkim przełączaniu się między kolejnymi opcjami app się wyłącza. A może to tylko moje wrażenie, w każdym razie
  • Odpowiedz
@100piwdlapiotsza: a jak wychodziłam to mnie uwielbiałeś... Spadłam w rankingu Twoim...

@Farquart: No jak ktoś katuje telefon modyfikacjami typu zamiast napisu "Unlock" zeby bylo "Do it bitch" itd to system jest niestabilny. Ale jeśli chcesz np. moc szybko wlaczac i wylaczac wifi, net, sciagac na lewo aplikacje: nic sie takiego nie dzieje. Nawet przy modyfikowaniu systemu niekoniecznie musisz go zdeintegrować: jeśli tylko będziesz patrzył czy dana opcja jest
  • Odpowiedz