Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie na konto i zobaczyłem, że siedzę to już prawie 6 lat... Chyba mnie #!$%@?ło :) Ogólnie to dzięki wypokowi odkryłem czeluści internetów, subuję najbardziej #!$%@? kanały na YT, których nigdy sam bym nie znalazł, obecnie oglądam serial Metalocalypse, którego też bym nigdy nie znalazł gdyby nie przypadkowy wpis gdzieś na głównej. Że o wielu świetnych chińskich bajkach, które mi ludzie polecali nie wspomnę. Dzięki wypokowi wróciłem do pisania za sprawą bqpowychopowiesci (bez tagu, żeby nie spamować), które ciągle się tworzą, ale wolniej bo kończę swoją pełnoprawną powieść, którą też możecie na bieżąco czytać pod tagiem #fireonthegraveyard (na razie wrzucam 1 część, ale 3 już się kończy więc będzie co czytać). Zmobilizowaliście mnie i dalej to róbcie, bo to zawsze cieszy kiedy ktoś docenia to co robimy. Wyrwaliście mnie z zastoju w jakim byłem i macie mnie na sumieniu :). Dzięki Wykopowi też dowiedziałem się groma zajebistych rzeczy, które pozwalają mi błysnąć wśród znajomych. Wykop to także pozrywany ze śmiechu brzuch, kiedy #!$%@? zasiadałem do kompa bo coś tam się działo, by po kilkunastu minutach tryskać dobrym humorem. Przez te lata wiele się zmieniło i dalej zmienia, odchodzą legendy (@ryu @tomasz_mazowiecki, z którym miałem swego czasu spiny jedna za drugą, to także nieodżałowany @Waldek1984, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że Reptilionie rządzą światem, a księżyc jest tak naprawdę kolorowy, ale rządy chcą ukryć to co na nim jest za pomocą legendarnego już skomplikowanego systemu luster, a wszystko za sprawą zawsze ciepło wspominanych filmików z żółtymi napisami. Fajnie było tu z wami siedzieć, jednak stwierdzam, że pora


podziękować Wam za te lata wspólnej zabawy i życzyć nam kolejnych świetnych imb i poszerzania... nie wiem czego, niech będzie, że wszystkiego :) Dobrze, że jesteście wy moje kochane osiołki :)

#tagktoregoniktnieobserwuje
  • 1