Wpis z mikrobloga

Wrzucam swoje badania, miesiąc czasu.

Nie mam takich szczegółowych wykresów jak Wniebowziety, ale ta część z Was, która czekała na nie będzie teraz miała okazję przekonać się na przykładzie dwóch osób, że na tym się nie umiera :)

Przy okazji, jakby ktoś nadal miał problem z brakiem chęci / czasu do samodzielnego mieszania - zapraszam do pisania na prv. Moja mieszanka jest już teraz kompletna razem z witaminami i glukonianem potasu zamiast chlorku, więc nie trzeba niczego łykać (a i glukonian nie odrzuca w smaku w przeciwieństwie do potazku [chlorku]).

WOŁAM : @Aryo @Lynxu @FlameRunner @gali20 @Meaven @kielonek @shdw @sebastiangula @maureis

#soylent
lukaszewski - Wrzucam swoje badania, miesiąc czasu. 

Nie mam takich szczegółowych wy...

źródło: comment_HV62sokpZAlpl62un9LQo2ogV7QkCzDs.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Moja mieszanka jest już teraz kompletna razem z witaminami i glukonianem potasu zamiast chlorku, więc nie trzeba niczego łykać (a i glukonian nie odrzuca w smaku w przeciwieństwie do potazku [chlorku]).


@FlameRunner: Swoją drogą propsy za te modyfikacje. Gdzie można zobaczyć obecną recepturę?

Tak czy siak niedługo się zgłoszę z kolejnym zamówieniem.
  • Odpowiedz
@lukaszewski: Ja co prawda tylko tydzień, ale jak dla mnie to naprawdę super sprawa. Może nie czuję się jakoś znacząco lepiej niż jedząc normalnie (ale chyba też nie takie było założenie) natomiast uwalnia to masę czasu i przede wszystkim zwalnia z obowiązku pamiętania/zastanawiania się co jeść. Natomiast fizjologicznie nie zauważyłem żadnych zupełnie zmian w samopoczuciu etc.

Na pewno zgłoszę się po jeszcze!
  • Odpowiedz
@Lynxu - próbowałem zmieniać białko na smakowe i faktycznie daje to rezultat. Czekoladowe spoko, ale i tak całość jest dość gorzka z uwagi na kakao.

Przy okazji, planuję teraz wysyłać też olej z witaminami od razu (w sensie A i K). W większej butelce z miarką do tych 40 ml. Jednorazowe buteleczki 40 ml to ponad 1 zł, więc bez sensu tak podnosić koszt, jak równie wygodne jest użycie kieliszka do odmierzenia
  • Odpowiedz