Wpis z mikrobloga

@Qardius: ale srsly, gdzieś na tym tagu widziałem jak gość tłumaczył, że kupuje gdzieś to samo co w tych drogeriach, tyle że w jakiejs tanierii w internetach. A plusowali go i przyklaskiwali, że tak samo robią, więc pewnie ma rację.
  • Odpowiedz
@Vonsatch: iperfumy.pl ? Coś takiego jest. Mi się udalo jakieś 2 lata temu kupic emporio diamonds for men na agito. Zestaw 75ml +30ml za 99 zł. Ale to była jakas mega promocja albo wyprzedaż.
  • Odpowiedz
@Vonsatch: Ja kupowałem na allegro, niby zlewane. Pachniały 5 minut i koniec. Potem kupiłem perfumy od typa co dostał ,ale mu się nie podobają, znowu podróbka. Od innego co miał milion plusów i też syf

Super-pharm też wałkuje perfumy, kompletnie inaczej pachnie z SP i Sephory czy Douglasa
  • Odpowiedz
@Vonsatch: 3 razy kupiłem testery na Allegro i 3 razy dobrze na tym wyszedłem – były oryginalne i długo pachniały.

Przy kupowaniu nie-testerów jest duże ryzyko, że coś będzie z nimi nie tak – tanie perfumerie internetowe najczęściej sprzedają perfumy z wyciętym numerem seryjnym (bo np. dana partia przeterminowała się albo np. była przechowywana na słońcu i zdecydowano o jej "utylizacji"). Ostatnio mój różowy pasek kupił perfumy na empik.pl i
  • Odpowiedz