Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Rezix: obserwuję Cię kolego, bo zaciekawiłeś mnie rysunkami. Pierwszy z tym argumentem chyba nie jestem. A zaciekawiło mnie, bowiem sam szkoliłem się w rysunku. Może nie takim szkicowym czy komiksowym, ale architektonicznym.

Kilka skrótowych rad na początek:

- zacznij od twardszych ołówków, czyli 3B, max 4B, bo to wyrabia siłę mięśni dłoni. Jak zaczniesz operować na 6B, to później będziesz miał problem z konturowaniem i szrafowaniem. Już teraz za mocno ciśniesz
@brewer: Znam :) Ale jeszcze nie korzystam. Tamta bardziej mi się spodobała :D

@zupa_z_kasztana: Tak zrobię! Od jutra :D

@SPGM1903: O kurde. Nawet nie wiesz jak mi pomogłeś tym wpisem. Właśnie dzisiaj zacząłem perspektywę i rysowanie budynków :D Dzięki, że poświęciłeś czas na napisanie tego komentarza :)

Rysunki bardzo ładne, widać, że techniczne. Ja właśnie też staram się do tego dążyć, aby moje prace były bardziej "głębsze". Z tym
@Rezix: Masz bardzo fajne podejście do krytyki, dzięki temu, że umiesz słuchać i wyciągać wnioski na pewno szybko się rozwiniesz! To cieszy szczególnie, że mieliśmy tu już takiego początkującego specjalistę co się 30 dni uczył, a wypowiadał się, jakby to było co najmniej 30 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rezix: jestem do usług, jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości - pisz, postaram się objaśnić. Niestety, kursu rysunku nie jestem w stanie przeprowadzić zdalnie via wykop, ale jeśliś z KRK, to mogę spróbować. Sam przez 1,5 roku miałem szkolenie u architekta, więc conieco pamiętam ;)