Wpis z mikrobloga

@makar0n: no to dramat, w takim wypadku weź sobie jakiegoś ogarniętego HTC, albo Sony Xperia S - przepiękny i bardzo wydajny telefon. Wykonany z uczciwych materiałów, a nie jak Samsung z etonu.
  • Odpowiedz
@gurken: Brałeś w abonamęcie czy normalnie kupiłeś? Jak w abo to u którego? Jak z wydajnością, co działa a co nie? Intel nie ogranicza możliwości niektórych aplikacji?
  • Odpowiedz
@makar0n: Abonament w T-Mobile Rodzina 60 wynegocjowany z SUK z 80zł na 59zł, 500minut wynegocjowane na 600, telefon za 1zł (na alledrogo za 700zł idzie dorwać). Przed zakupem przez 2 tygodnie wertowałem różne fora i strony internetowe w poszukiwaniu opinii i testów tego telefonu. Czytałem, czytałem, czytałem aż w końcu podjąłem decyzje o zakupie której nie żałuje.

Telefon ma jednordzeniowego procka Intela taktowanego z częstotliwością 1,6ghz, ale dzięki Hyper-Threading dla każdego fizycznego rdzenia przypisuje dwa procesory wirtualne. Większość gier i aplikacji traktuje tego procka jako dwurdzeniowca więc tak też należy go traktować. Grafika spokojnie radzi sobie z grami. Ja np. pykam w max payna, gta 3 i nfs most wanted (ten tytuł akurat hm.. spowalnia, ale widziałem na forum łatkę tylko trzeba mieć zrootwany telefon).

Zero przycinek w menu przy procku ustawionym na 600mhz, filmy full hd (ekran lcd nie żadny amoled, ale kolor są bajeczne) bezproblemowo wszystkie formaty, aparat 8mpix robi fotki takie sobie ale od tego mam lustrzankę (warto zainstalować jakiś inny program do robienia fotek/filmów np. lgcamera), wi-fi bez problemu, gps u mnie w bloku nie łapie, ale na otwartej przestrzeni łapie od razu, bateria przy maksymalnym korzystaniu tzn. gps, wifi, gry, fb, aparat, rozmowy, sms wytrzyma 24h. Dużo ludzi narzeka na dotyk i szczerze mówiąc przed zakupem najbardziej obawiałem się właśnie czułości ekranu. I po dwóch tygodniach intensywnego użytkowania powiem Ci, że nie miałem sytuacji żeby dotyk nie
  • Odpowiedz