Wpis z mikrobloga

mieszkam w Gliwicach od urodzenia i niestety, moj ukochany sklep na ul. Zwycięstwa specjalizujący się w Lego zlikwidowali lata temu ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak kupuje klocki na mijescu, to w sellgrosie, tyle ze trzeba mieć kartę. Na pewno żadne smyki itp bo z obseracji zauważyłem że jest drogo. A generalnie zamawiam z lego shop http://shop.lego.com/en-PL/
@MasterSoundBlaster: jak juz masz kupon to szukasz oferty z zabawką i klikasz kup teraz - płacę - wybierasz sposób dostawy - płatnośc w aplikacji - wpisujesz dane karty, zapyta czy zapamiętać kartę - kliknij nie - jak na dole suma jest zmniejszona o 35zł to klikasz zapłać
@MasterSoundBlaster: to na prezent dla kogos? Bo jesli dla Ciebie i chodzi bardziej o same klocki niz o konkretny model, to na allegro na wage kupisz duuuuzo taniej niz wychodza zestawy. Ja mojemu mlodemu tak kupuje i zawsze jestem zadowolona, a mlody ma ogrom klockow.
@MasterSoundBlaster: Lego lego. Ona się tutaj chwali, że sama kupuje, a to ja robiłem zamówienie.

Kupiłem od ziomka, ale właśnie widzę, że konto ma zawieszone, a aukcja usunięta przez pracownika Allegro - także szukaj sam Lego na kg. U niego kosztowało 45 zł.