Wpis z mikrobloga

@mike78: system informatyczny #!$%@? = UNIEWAŻNIĆ WYBORY.

Na Boga miłego, przecież te głosy liczy się analogowo, przez łapki, one są spisywane do protokołu, później wysyłane do komisji rejonowej, okręgowej (...) i to na wojewódzkich szczeblach wszystko się #!$%@?, nie na samym dole, gdzie głosy zostały policzone przez komisje kontrolowane przez mężów stanu i to TAM można by się #!$%@?ć, że zostały oszukane/sfałszowane.

A jak się ma za dużo czasu to potem
@mike78: Ja nawet nie mam sił z Tobą dyskutować, ale powiem Ci koleżko, że zapoznanie się z kodeksem wyborczym, art. 392-398 to dobry początek :).

Tutaj nawet Ci link podam : http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20110210112


Potem warto skupić się na głosie doktryny - prof. Chmaj to dobry wybór. W swoich wypowiedziach wskazuje na procedury oraz kładzie nacisk na poszanowanie prawa, podkreślając, że problemy mają charakter techniczny, co Państwowa Komisja Wyborcza komunikowała sejmowi już wcześniej,
@Papilon: Weź ty, motyl, idź na główną, wybierz sobie jakiś temat i tam polemizuj z komentarzami, bo ja tu, #!$%@? tylko obrazek wkleiłem o tym, że nie można na wykopie dwa razy tego samego głosu oddać. Jeśli uważasz, że wybory w Polsce 2014 są OK - to już jest twój jakiś tam problem, nie mój.