Wpis z mikrobloga

Z cyklu #glupiewykopowezabawy.

Część graczy z #wykoparmy gra ostatnio w #burnoutparadise i dzisiaj wpadli na pomysł grania z kamerkami.

Ci którzy nigdy w to nie grali lub nigdy nie korzystali w tej grze z kamerek nie wiedzą, że w momencie rozwalenia komuś wozu lub gdy ktoś pobije nasz rekord na jakiejś trasie dostajemy zdjęcie tej osoby zrobione kilka sekund po tym wydarzeniu.

I teraz informacja do tych osób czyli @Eskimoska @Sonay @Kundzio1500 @johnny-oio @Elon_than (Elon, nie wiem jaki masz nick na wykopie). Te zdjęcia można wyciągnąć z gry ;] (20 ostatnich takedownów). Jedyny problem to fakt, ze po każdym wyeksportowaniu zdjęcia trzeba zmienić nazwę pliku w katalogu bo kolejne nadpisuje poprzedni plik.

Dostęp do nich jest w menu gry, w opcji "Konfrontacja". Pliki zapisują się w katalogu Obrazy\burnout w folderze użytkownika.

Jeśli ktoś chce mogę wysłać zipa z kolekcją którą ja uzbierałem. Niestety nie ma wszystkich zawołanych, bo po pierwsze nie każdy miał aparat, a po drugie albo tylko 20 ostatnich się zapisuje albo można zablokować zapisywanie swoich fotek, bo powinienem mieć jeszcze fotki Kundzia lub Elona (nie pamiętam który miał kamerkę z nich) ale niestety od żadnego z nich mi się nie zachowały.
  • 27
@wajdzik: haha dzięki :D muszę sobie jakąś normalną kamerę ogarnąć bo przez telefon do komputera jak mam w pionie to zwęża a w poziomie rozszerza i nie wiem jak to naprawić. A w burnoucie zdecydowanie więcej światła potrzeba :P
@Kaethax: Wiesz coś teraz narobił Kajetan? Właśnie wróciłem z zakupów, nakupiłem od groma jedzenia, konserw, zupek, napoi, czipsów i batoników a wszystko przez Ciebie, zamykam się na cztery spusty w domu, kot razem ze mną, mam zamiar już nigdzie nie wychodzić, kamerkę spaliłem, trochę śmierdzi po mieszkaniu ale sąsiadce powiedziałem że kotlety piekłem, do zobaczenia nigdy! ;_;