Wpis z mikrobloga

#wykopoczta

dla Mirka, czy też Mirkówny

która(y) mnie wylosował(a) :

Geek Lvl 30

okupowany na stałe przez #rozowypasek, co zostało potwierdzone odpowiednim certyfikatem ( i GPS'em na palcu )

lubię fantasy, sci-fi, kryminał, akcję oraz dobrą komedie

z seriali oczywiście Stargate SG1, Atlantis oraz Universe, do tego Farscape, Forever, Legend Of The Seeker, Game of Thrones, Dexter, Breaking Bad, TBBT, HIMYM, Flash, Constantine, Lost, The 4400 i wiele innych

Książki ostatnio rzadziej ze względu na wykonane klonowanie, w wyniku którego powstał gnida14 ( czy jakoś tak.. kwestię nicku jeszcze obgadujemy ), ale te które ogarnąłem to całą Sagę Endera ( Gra Endera, Ender na wygnaniu, Dzieci umysłu ), do tego wszystko co wyszło spod ręki Dan'a Brown'a ( Kod DaVinci, Cyfrowa Twierdza, Anioły i Demony itd.. ), Harry Potter wszystkie części ofc.. LoTR rzecz jasna, wszystko Paoliniego nt Eragona, itd itp

Lubię HipHop głównie zza oceanu, ale dobrym polskim nie pogardzę ( głównie OSTR oraz klasyki lat 90-tych czyli Grammatik, Paktofonika itd.. ), do tego rockiem nie pogardzę, a i czasem na uspokojenie muzyki klasycznej posłucham

ponadto #tylkoandroid

z domu czasem też wychodzę, a jak już wychodzę, to na grubo..

zimą : narty, bigfoot, snowboard i mam w planach snowkite mój różowy raczej się nie zgodzi (,)

latem : rower, żagle, motorówki, nurkowanie

całorocznie : bilard, kręgle, basen, sauna, bieżnia, wiosła

udzielam się czasami w tagu gotujzwykopem ( celowo nie wołam, bo byłaby gównoburza ), co za tym idzie lubię pichcić..

w sumie wyjścia nie mam, bo mój różowy nie potrafi, a i sam przez jakiś czas wiodłem życie kawalera więc jakoś musiałem dawać sobie radę.. skończyło się na tym, że mój różowy nie ma wjazdu do kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co by tu jeszcze... lubię whisky (ʘʘ) i dobry browar ;)

jeśli pomogłem, to fajnie..

a jak utrudniłem, to.. też fajnie :P
  • 5