Wpis z mikrobloga

Ludzie, ale tak poważnie, to po #!$%@? kręcić tę #gunwoburza. Tylko dlatego, że mirkowi pomogła w trudnej sprawie z cebulakami z rodziny z #!$%@??

Moim zdaniem zachowała się jak najbardziej w porządku. Chłopak nie miał przypału bo ciotki by komentowały, że pewnie #!$%@? bo żadna nie chce mu towarzyszyć.

Macie tam swoje życie? ( )

#pitrasiacontent
  • 18
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: To nie jest trolling jak sama pisała mi na PW. Zdjęcia też tego dowodzą. Ja sam się typowi nie dziwię po części bo u mnie także jest kilka pokręconych ciotek, które lubią komentować cudze życie bo własnego nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MWittmann: Chce jakoś wam pokazać, ze sporo w tamtej aferze to były kłamstwa i niedomówienia. Lubię pomagać ludziom, dlatego pomogłam temu Mirkowi. Oczywiście nie obeszło się bez stresów, ale koniec końców jestem cała i zdrowa w domu! ;D
  • Odpowiedz
@StayAlive: Żadnej nowej afery nie ma. Mirki z dupy aferę robią tylko dlatego, że zgodziła się towarzyszyć Mirkowi podczas 18stki by nie było przypału, że jest sam i nie ma koleżanek. Chyba wiesz jakie są ciotki niektóre. Potrafią kręcić gównoburzę z stanu cywilnego ;D.
  • Odpowiedz
@MWittmann: Moim zdaniem to rodzice mirka dają się wykorzystywać przez rodzinę ze wsi (bo samego mirka chyba nie stać na imprezę na 40 osób). A brak dziewczyny w wieku 18 lat to nie choroba (co mają powiedzieć mirki z tagu #tfwnogf?)
  • Odpowiedz
@marc1027: Dlatego też stwierdziłem, że to co mirki robią to afera z dupy. Ja rozumiem sytuację mirka @niunix bo sam mam kilka walniętych ciotek co komentują życie praktycznie każdego w rodzinie bliższej i dalszej.

A rodzice mirka mogliby sobie darować takie imprezy... Typowa "darmowa wyżerka" dla dalszej rodziny. Lepiej zaprosić tych, z którymi się dobrze żyje i bawi.

Także @Pitrasia nie ma czego się wstydzić ʕʔ
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Ja wiem, że mógł powiedzieć, że po prostu nie ma kobiety i tyle, ale uwierz mi, że jak ma walnięte ciotki co lubią komentować status cywilny, to dla świętego spokoju chciał to tak załatwić.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Hm nie wiedziałem, że wspominał o braku koleżanek i przyjaciółek. Nie wnikam dlaczego ich nie ma, ale fakt, że dziwny jest brak choćby kilku dobrych koleżanek/przyjaciółek.
  • Odpowiedz