Wpis z mikrobloga

Kto w Blizzardzie jest tak #!$%@?, że w dniu premiery wymyślili merge serwerów ? Popołudniu udało mi się jakimś cudem wejść jednak lagi uniemożliwiały jakąkolwiek sensowną i normalną grę...

Gracze z Reddita informują, że amerykańskie serwery - zero problemow, kolejek itp ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Takie tam gorzkie żale, nooba w WoWie który zamiast #!$%@?ć projekt w jsp przygląda się zmniejszającej się w żółwim tempie kolejce 1500...

#worldofwarcraft #warlordsofdraenor #mmorpg #placzboniepogram
  • 6
@Buckethead: @Varajin: Z tego co widzę, to serwery US leżą jakieś 12 godzin(może te low pop działają), a poza tym, jakie merge serwerów? Nic takiego nie robili. Problemem jest tysiące ludzi w jednym miejscu, to #!$%@?.

BTW, jest sposób na lagi. Trzeba dostać inv od kogoś z takim samym lub większym levelem, kto jest na serwerze nie dotkniętym problemami ( ͡ ͜ʖ ͡)
@dodzik: Wyłączyli crossrealm, ale mam nadzieję, że nie na stałe. Poza tym według mnie to głupota, bo zamiast rozładować ruch na poszczególnych realmach, to taki Argent Dawn, Outland czy BL są zapchane i jest lag na lagu, a te świeże są puste i bez lagów ( ͡° ʖ̯ ͡°)