Wpis z mikrobloga

Jednym z wymienionych w tym artykule: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-marsz-niepodleglosci-uczestnik-burd-skazany-na-poltora-roku-,nId,1551586 jest mój cioteczny brat. Czy dostał wyrok i za co będę wiedział wieczorem (ok 22).

Do tego czasu każdy, kto prawidłowo wytypuje jaki wyrok zapadł w sprawie moje brata, w nagrodę dostanie #!$%@? od wyżej wymienionego, lub pozdrowienia z więzienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak wspomniałem, nie mam pojęcia, co #!$%@?ł, ale służę krótką charakterystyką brata:


#marszniepodleglosci #marszniepodleglosci2014 #marszspam #konkurs #polskiesady #typowyseba #seba
  • 9
@grzegorz-zielinski: @vakarei: @kosmicznaowca: @MasterSoundBlaster: @Camel665: @WuDwaKa:

Już wszystko wiem.

Brat do niczego się nie przyznał, więc zwolnili go z aresztu, a sprawa trafiła do prokuratury, która będzie teraz szukać dowodów na czynną napaść na funkcjonariuszy, co mu zarzucają. Ma stawiać się 3 razy w tygodniu na komendzie,a o terminie kolejnej rozprawy zostanie powiadomiony pisemnie. No i dostał konkretny oklep na psach ( ͡° ͜ʖ