Wpis z mikrobloga

@artpop: To nie upadek cywilizacji a upadek lewactwa( ͡° ͜ʖ ͡°)

@spatsi: Tęcza jest symbolem lgbt które jest powiązane z lewicą(choć spotkałem się raz z libertariańskim lgbt, ale to mniejszość), która jest za napływem imigrantów, a najgorszymi imigrantami są właśnie ciapaci. Myślę, że tak to powiązał
  • Odpowiedz
  • 0
@dfdrdedwdsdxdcdv: po primo to we własnej sypialni niech robią co chcą, ale tutaj jest ich symbol w miejscu publicznym i jest tutaj akurat mowa właśnie o gejach. Po drugie to nie sto a 69 osób na Utoyi zabitych za poglądy lewicowe które są niebezpieczne dla europy. Tu nie chodzi o inny pogląd ale o pogląd który stanowi zagrożenie. Muzułmanie nie są pokojowi i naiwnym jest w to wierzyć. Nadmierny Multikulturalizm
  • Odpowiedz
@SzefHistorii: Serio przeszkadza ci widok tęczy? To po deszczu w ciepły dzień musisz zgrzytać zębami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie na Utoyi przeżyli by gdyby wariat z karabinem nie zaczął strzelać do ludzi. #!$%@? nie jest normą, że po ulicy chodzisz z giwerą i tylko czekasz aż ktoś cię zaatakuje.
  • Odpowiedz
@Herflik: No #!$%@? już nie drążcie tej tęczy xD myślałem, że #upadekcywilizacjibialegoczlowieka wystarczy by ogarnąć, że to dla yay( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie żebym się wykręcał bo za tęczami nie przepadam ani za multikulturalizmem no ale #!$%@? xD

A co do przezycia ludzi na Utoyi to wariatów z karabinem ustawą nie usuniesz( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego popieram dostęp do broni,
  • Odpowiedz