Wpis z mikrobloga

@matiusmm:

#inferno

Kiedyś bs'y się nazywało tak:

duży = a

mały = b

Analogicznie do powierzchni.

na inferno to skrzynie na środku dużego bs'a możesz mianować nazwą headshot. Idealna wysokość, tylko głowę widać, i tak niektórzy to nazywają.

Czemu ten róg obok żebra to śmieci i czemu żebra to żebra?

Ja uważam, że basen to tylko ten kwadracik przed grillem. To można nazwać schodki np.

W ruinach można dodać jeszcze szpule,
  • Odpowiedz
@lol2x: człowieku wiem, że to się tak zwie czasami ale nie wiem co za debil to wymyślił, urodziny no #!$%@?. moj post nie ma połączenia z to**ą**
  • Odpowiedz
@Vaker: musisz się pogodzić z tym że 1 miejscówka ma 1000 nazw :D a że angole mówią birthday party to ja tego używam :D zresztą wymyślanie polskich odpowiedników jest troszkę słabe bo do grania mm się nie przyda :/
  • Odpowiedz
@lol2x: jakoś przepadam z polskimi nazwami, takie mam przyzwyczajenie. Teraz np. jak gram czasami z randomami to się często mylę i zamiast mówić angielskie nazwy to mówię po Polsku, a jak gram z Polakami to czasami po angielsku :)
  • Odpowiedz
@Caishen: nazywało się w 1.6 bs mały i duży bo nie było tam oznaczenia A i B :)

a co do reszty sugestii może zastosuje w następnej aktualizacji :) chociaż nie chciałbym dublować nazwy szpuli na ruiny

co do śmieci bo są tam śmieci i tak ludzie tez na to mówią, a żebra to nazwa mało używana z 1.6 i w ramach dyskusji do opisywania tej mapy padła jako jedyna

@
  • Odpowiedz