Wpis z mikrobloga

@greyson: portal dla kucy to jedno, ale jezeli uwazasz ze PiS jest po prawej stronie to mysle ze czas dac sobie spokoj z polityka...

Masz wiecej takich obrazkow na podoredziu?
  • Odpowiedz
@greyson: WAS? Gdzie ja napisałem cokolwiek o tym, że głosuję na Korwina? Spytałem tylko dlaczego uważasz PiS za prawicę, a Ty zaszufladkowałeś mnie jako korwinistę... Śniadania rano nie jadłeś?
  • Odpowiedz
@peszmerd: Jak wejdziesz do jaskinii pełnej niedźwiedzi i usłyszysz ryk niedźwiedzia to zakładasz, że to prawdopodobnie miś właśnie.

Ale wybacz, jeśli cię to uraziło xD
  • Odpowiedz
@peszmerd: najgorsze, że pis sobie rzuci ultrakonserwatywne postualty obyczajowe i już prawica, no super, tylko, że cały ich program gospodarczy to: "macie pieniążki żeby sobie dalej żyć i żreć".
  • Odpowiedz
Niech Kaczyński sam to wyjaśni https://www.youtube.com/watch?v=3R7IfjF1ttM


@TheBestest: Ile łapek w dół :D Kuce się zdenerwowały, że głupi Kaczyniak ma rację, a oni nie są żadną jedyną prawicą. Już najbardziej kisnę z tekstów typu:

jezeli uwazasz ze PiS jest po prawej stronie to mysle ze czas dac sobie spokoj z polityka...


No #!$%@?. Gimbo! Do czytania. Cały świat poza wami uznaje taki podział jak powiedział Jarek, a nie ten gospodarczy, więc na
  • Odpowiedz
@neib1: prawda. Ja nie chce zakrzyczeć rzeczywistości, tylko ubolewam nad tym, ze oni wzieli z prawicy tą wg. mnie gorszą część, a mogliby jeszcze lepszą - gospodarczą i wtedy byliby partią wartą głosowania.

  • Odpowiedz
@neib1: Gospodarczy też ma wpływ, ale PiS to nie socjaliści, lecz partia trzeciej drogi - w konserwatywnym rozumieniu. Opiera się w dużej mierze na społecznej nauce Kościoła.
  • Odpowiedz