Wpis z mikrobloga

#!$%@?, tak piszecie "sebix wygrał", "patologia na ringu" itp. itd. to ja pytam, od kiedy to boks stał się sportem jakichś elit społecznych? To zawsze był sport, w którym większość zawodników to właśnie takie seby. Ja sam jako za człowiekiem za nim nie przepadam, nie mogę słuchać jego wypowiedzi ale na ringu był lepszy dzisiaj i tyle.

#boks
  • 20
  • Odpowiedz
@enzojabol: dokładnie. ja szpile propsuje bo się dobrze zapowiada jako bokser, a z jego wypowiedzi jest beka więc czego chcieć więcej. swoją drogą adamek tekstami o tym, że homo są opętani też nie pokazał wielkiej inteligencji ;d
  • Odpowiedz
@Arkadian: No właśnie dlatego napisałem "większość" bo są oczywiście pewne wyjątki od tej reguły. U nas chociażby Michalczewski, który może jakimś dżentelmenem i erudytą nie jest i nie był ale przynajmniej nie był półdebilem, miał i ma głowę na karku, biznesy kręci.
  • Odpowiedz
@enzojabol: przecież Adamek jest jeszcze gorszym półmózgiem. Jedyna różnica między nimi jest taka, że Szpilka jest z bloków. No i nie złapali go na jeździe pod wpływem.
  • Odpowiedz
@ostoja: Wiem o tym. Szpilka po prostu się z tym że jest dresem nie kryje, a wręcz się z tym obnosi. A Adamek to burak i cham ze wsi a stroi się na nie wiadomo kogo, moralizuje, w "politykę" stara się bawić itp. Taki krypto-seba jest sto razy gorszy niż prawilny seba ;)
  • Odpowiedz
@enzojabol: No to właśnie środowisko LGBT epatuje tematami co i gdzie sobie wsadza i jakie w związku z tym powinny być ich prawa. Ja mam gdzieś to co i gdzie oni sobie wsadzają i nie chcę tego ani widzieć ani słyszeć. Sprawy łóżkowe powinny pozostać w łóżku i nigdzie indziej.
  • Odpowiedz