Wpis z mikrobloga

Jak to jest z #epapieros #epapierosy , mogą być one zamiennikiem dla standardowych papierosów?

Chciałbym kupić takie coś ojcu jednak on zawsze jest antycośnowego.

Na jakie papierosy warto zwrócić uwagę?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smirk0: kup ojcu na start jakiś zestaw startowy, jakiś dobry liquid tytoniowy lub coś co mu zasmakuje ale zobacz jakie fajki pali i musisz dobrać dobrą moc nikotyny. I najważniejsze (a nawet najświętsze w epaleniu) to ON musi chcieć a nie ty bo inaczej to bez sensu wydana kasa za którą mogłeś kupić jakieś dobre % dlatego pogadaj z nim, pokaż mu opinie na forach jakie ludzie mają o epetkach.
  • Odpowiedz
@smirk0: Cena raczej niekoniecznie. Ja swojego pierwszego kupiłem za 120 zł i był fatalny. A wiązało się to z tym, że był on typu "pen" i paliła się watka, cuda na kiju - a wszyscy zachwalali. Obecnie kupiłem zestaw dwóch e-fajków za 99 zł i jest świetny (Vision ego 3). Smak jest pełny, dymi świetnie, baterie (1000mAH, podobno) trzymają około półtorej dnia. Co do liquidów - tutaj należy eksperymentować, bo
  • Odpowiedz
  • 0
@nemokrinis: cumplu czemu bateria jest kilka razy droższa od "reszty"? Czy ma ona wpływ na "smak", na start chciałem kupić wersję ekonomiczną ale dobrą w "smaku", nie koniecznie trwałą.
  • Odpowiedz
@smirk0: Jak chcesz oszczedzić to oszczędzaj ba baterii ale parownik kup lepszy bo batka nie ma najmniejszego wpływu na smak jaki odda ci liquid który ulega "spaleniu" w parowniku, te 2 elementy właśnie decydują o smaku,: Parownik i liquid, w parowniku o smaku decyduje jeszcze stan grzałki jaki jest bo jeśli się vapuje na sucho czy bardzo długo na jednej to sznur ulega spaleniu przez co masz poloty finezji ze
  • Odpowiedz
  • 0
@nemokrinis: dzięki za konkretne odpowiedzi, myślę że taki tani spodoba się chociaż jak się fajki skończą a nie będzie mu się chciało iść.

Ojciec pali route 66 niebieskie, to jaką moc mniej więcej warto wziąć?
  • Odpowiedz
@smirk0: między 11 a 18, nie poradzę ci dokładnie bo to jest zależne, musiałbym poszukać na forum efajek jak wygląda przelicznik, samemu go przeanalizować i dowiedzieć się na ile mu zaufasz, a najłatwiej to jest iść do sklepu z ojcem i zazwyczaj sprzedawcy maja różne moce nalane aby klient mógł sprawdzić jaka moc mu odpowiada bo jeśli weźmiesz za słabe to nic nie da jeśli za mocne to tez nic
  • Odpowiedz
@smirk0: Ma wpływ na jakość wykonania. Aczkolwiek z tym to różnie bywa. Znajoma kupiła sobie Volisha i psuł się co chwilę, kliromizery musiała wymieniać, etc. Ja kupiłem milda light na promocji w żabce( ͡° ͜ʖ ͡°), kilka miesięcy temu za jakieś 70 zł i trzyma do dziś. Nawet nie musiałem grzałki wymieniać. Według mnie, smak bardziej zależy od liquidu.
  • Odpowiedz