Wpis z mikrobloga

@wzr1one: Wątpię. Jednak w zeszłym tygodniu w ciągu kilku godzin były 4 drużyny, a też był to czas wyjazdów. Wpisowe zrobiły swoje, bo większość zdaje sobie sprawę z tego, że nie wygrają turnieju.
  • Odpowiedz
@Hermes0017: Powiem Ci szczerze, że gdyby mi naklejka nie zeszła na markecie, to bym nie miał nawet tego 0.5 na steamie :D więc może tutaj tez pies pogrzebany... ale czego chcieć, jak poziom rang na wypoku to średnio silver ELITE, to zbierze się kilku mge i pograne mają silvery ;D
  • Odpowiedz
  • 0
@maxciekpl: a myslales, zeby dac jakis przedzial dniowy na rozegranie meczy? Bo tak dales dni, ze w moim przypadku moglbym zagrac tylko 1 mecz bo w reszte mam robote :(
  • Odpowiedz
@Schulz: nie da się każdemu dogodzić, takie rozgrywanie meczy nie ma sensu, bo to będzie za długo trwało... im dłużej ten turniej będzie trwał, tym mniejsza szansa, że on się skończy, poza tym ja jestem adminem na serwie, to nie jest tak, że każdy organizuje sobie mecz, tylko ja od początku do końca organizuję i ogarniam wszystko, gracz tylko gra :)
  • Odpowiedz
  • 0
@maxciekpl: ale dostępność to jednak dostępność, może właśnie dlatego zgłosiły się tylko 3 drużyny? Chyba, że Twoja grupa docelową są osoby nie pracujące, które od 14:25 są dostępne do gry to zmienia postać rzeczy :)
  • Odpowiedz
@Schulz: grupą docelową są osoby, które mają czas wieczorami, w weekendy, bądź inne dni, nie da się ustalić jednego terminu, który pasowałby 50 osobom jednocześnie

chciałem dobrze :)
  • Odpowiedz
  • 0
@maxciekpl: chodziło mi o yo, żeby gracze mieli np dwa dni na rozegranie meczu (ustalenie daty, jeżeli mają z tym problem to termin ustalasz Ty i git)
  • Odpowiedz