Wpis z mikrobloga

@stirLitzz: Moim zdaniem się opłaca. Ja sam gram od paru dni i gra się bardzo przyjemnie. Wiadomo, że nadal majstrują przy samej grze, ale mnie to nie odstrasza.

Screeny, które wrzucił kolega są jakimś wypadkiem przy pracy silnika gry. Ja podczas swojej gry się z takimi nie spotkałem. Poza tym nie ma pewności, że screen został zrobiony po zainstalowaniu łatki 15.0.3, które wyeliminowała nienaturalnie wysokie wyniki, bo przecież wersji gry na
@Fred_the_Red: grasz jaką ligę? Takie jaja odchodzą w niższych/słabszych ligach i takie wyniki są na łatce 15.0.3, weź sobie zasymuluj sezon w ostatniej lidze angielskiej na przykład i rozkoszuj się wspaniałym widokiem na to jak działa silnik gry. Może będzie jeszcze jedna łatka przed premierą, jeżeli nie to fm15 jest jeszcze gorszy na początku od fm14.
@seoama: Na początku pograłem kilka kolejek na próbę Stomilem Olsztyn i faktycznie wyglądało to niezbyt realistycznie.

Później zacząłem nową grę Wolverhampton. Pierwszą rundę rozegrałem na starej łatce i wtedy faktycznie często miałem za wysokie wyniki, moi skrzydłowy rozmontowywali obronę rywali bez problemu, kontuzje były na porządku dziennym itd. - to wszystko na starej łatce 15.0.2.

W trakcie trwania sezonu gra zaktualizowała się do 15.0.3 i już od pierwszego meczu było widać