Wpis z mikrobloga

@BAVARIA_SLAVICA: Wydaje mi się, że Majchorwski trochę utracił kontakt z rzeczywistością i uważa że wie lepiej co dobrego dla mieszkańców niż sami mieszkańcy, pokazuje to przykład igrzysk. Nie wiem czy Lasota (bo chyba tylko on jest realną alternatywą) będzie lepszy ale moim zdaniem najwyższy czas na zmianę.
  • Odpowiedz
@BAVARIA_SLAVICA: nie mam nic do Majchrowskiego, chociaż utracił swój zapał z pierwszej kadencji.. gdyby Kracik startował [chociaż za PO nie jestem], to na niego bym głosował. A chociaż wiele poglądów PiS jest mi bliskich, to Lasota się nie nadaje, niestety. Ptaszkiewicz nie jest zagrożeniem, chociaż facet zajmuje się biznesem, czyli umie zarządzać firmą. Ogólnie Majchrowski jest w miarę ok, na tle innych miast szczególnie, ale czuję, że i tak potencjał Krakowa
  • Odpowiedz
@BAVARIA_SLAVICA:

- coraz gorszy stan dróg i ich drożność

- budowa hali sportowej podczas gdy stadion Wisły dźga w budżet miasta i nie ma na niego pomysłu

- budowa ICE podczas gdy w mieście jest n sal i ośrodków konferencyjnych

- brak planu zagospodarowania przestrzennego i burdel

- brak jednolitej wizji dla miasta

- betonowanie terenów zielonych podczas gdy Kraków należy do miast o najmniejszej ich liczbie w skali kraju

-
  • Odpowiedz
- budowa ICE podczas gdy w mieście jest n sal i ośrodków konferencyjnych


@proweniencja: akurat do ice to jest kolejka wydarzeń - ten budynek ma szansę na siebie zarobić. Hala podobnie.

Co do stadionu to ponoć Majcher chciał jeden dla obydwu drużyn tylko radni pokazzali jacy są super.

Jednak i tak jedynym argumentem za głosowaniem na Majchrowskiego jest słąba opozycja i główny kandydat opozycji który byłby jeszcze gorszy.
  • Odpowiedz
@BAVARIA_SLAVICA: utopienie 600mln w stadion wisły

celowe olewanie planów zagospodarowania przestrzennego

przyzwolenie na demolowanie miasta przez terrodeweloperkę

zajmowanie się pierdołami zamiast walczyć o S7 Kraków-Kielce i wschodnią obwodnicę
  • Odpowiedz