Wpis z mikrobloga

@Zydomasoneria: dla januszy polityki bedzie zyskiwac ;)

Ma spoko poglądy. Przynajmniej nie mydli oczu darmowa komunikacja. Chce sciezek rowerowych bez kostki brukowej. Duzy plus, widac, ze ogarniety w temacie. :P takie dwa przyklady z dupy w sumie.
@Traviu: Jeżeli jest merytorycznym kandydatem to dobrze, że zyskuje(myślę, że 1-2 pkt. % spokojnie ugra na tym nazwisku). W końcu w polityce co nie jest prawnie zabronione jest dozwolone ;). Co do darmowej komunikacj, Godlewski wspominał o bezpłatnej strefie w centrun miasta. Biorąc pod uwagę korki(dla mnie jako Zabrzanina są one spore :D) i zakładając, że wraz z tym powstanie jakaś namiastka park&ride to sam pomysł mógłby trochę odkorkować miasto. Oczywiście
@Zydomasoneria: a pomysł kolejki linowej w mieście? Nie wiem od kogo to wyszło ale brzmi jak easteregg.

W centrum miasta to w sumie nie ma sensu także. Katowice aż takie ogromne nie są, a samo centrum tym bardziej. Zostawisz auto aby przejechać 3 przystanki? Powstaje wtedy problem parkingów...

Niech będzie płatna komunikacja ale niech będzie tańsza. Bo nawet z najodleglejszych dzielnic oplaca sie bardziej jechac autem nic busem. No i brakuje