Wpis z mikrobloga

Ja w swoim Pentaxie 16MP swego czasu używałem micro sdhc class 4 z adapterem na normalne SD i śmigało bez problemu, łącznie z filmami full HD 24kl/s aczkolwiek nie wiem jak wyglądałaby sprawa zdjęć seryjnych.

Teraz, jak kolega @desygnat mam załadowaną SanDisk class 10 i trzyma się już parę lat.
@WojciechG: nie powinno ale jestem wierny sandiskowi od lat i w różnych urządzeniach je mam od kamer po lustrzanki i inny sprzęt. No chyba, że okazje na allegro kupujesz prosto z Chin to nie dziwne:p ale oryginalna powinna pochodzić lata. Lubię ich karty i nigdy się na nich nie zawiodłem
@Focustoinfinity: @desygnat: możliwe, ze trafiłem na jakiś trefny egzemplarz, bo karta się "rozłazi", a nie traktowałem jej jakoś super extermalnie (poza wyciąganiem na 20-stopniowe mrozy). Patrząc tak, na oferty to mimo kiepskich doświadczeń, chyba pozostanę przy SanDisku ;)
@WojciechG: kup co uważasz :) ale błagam zrób to w sprawdzonym sklepie internetowym albo u pewnego sprzedawcy na allegro. Jest multum podróbek kingstona i pewnie inne marki też podrabiaja. Jakby jeszcze trzymały one parametry to pal licho, ale tak nie jest
@WojciechG: To może wina czytników? Podłącz aparat kablem i da się zgrać zdjecia?

Ja używam bardzo intensywnie Sandisków i Toshibę - jak na razie tylko jedna Toshiba padła, ale to przez 8 lat! A pracowała pewnie z 4 :)