Wpis z mikrobloga

@KORraN: strasznie bylem nastawiony na to ze gra bedzie super, ale jazda na stockowych ustawieniach (logitech g27) przypomina sterowanie klockiem na kolkach, mam nadzieje ze kiedys cos z tego wyrosnie ale na ten moment jestem na nie. Grafice tez bardzo daleko do tej z trailerow, nie wiem jak sie do tego przekonac.
@KORraN: mam na max, ale grafika to najmniejszy problem. Liczylem na to, ze z wylorzystaniem takiej kierownicy bedzie mozna naprawde poczuc sie jak za kierownica, a tymczasem shift unleashed 2 ma lepszy model prowadzenia co jest zartem. Moze diabel tkwi w tym ze nie spedzilem godzin na ustawianiu sterowania pod siebie, ale od gier oczekuje zabawy i relaksu a nie sleczenia nad ustawieniami zeby w ogole dalo sie grac.
@KORraN: jezdzilem tylko fiatem abarth i czymstam jeszcze co bylo na poczatku, w sumie z 2-3h. Najwiekszym minusem jest to ze sprzeglo nie dziala prawidlowo, i czasami przy recznej zmianie biegow auto nie wiedziec czemu zostaje na "luzie" - poczytam ten temat na weekend jak sie zmobilizuje do kolejnej proby, dzieki.
@Triplesix: Być może jeszcze coś tam w opcjach masz nie tak, bo wiem, że AC akurat całkiem dobrze symuluje manual. A co do jazdy Abarthem - to dużo wyjaśnia :P Nie spodziewaj się fajerwerków po takim aucie i porównuj do podobnych modeli z NFS :)