Wpis z mikrobloga

#oldwykoplook - Tag do zablokowania/obserwowania/podziwiania/krytykowania/masturbacji, czyli zwyczajnie utworzyłem własny tag, w którym robię styl do wykopu bazujący na wyglądzie z roku 2007 i się tym chwalę, mimo że niewiele potrafię jeszcze zrobić. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#przemyslenia albo raczej... nie wiem co innego. W każdym razie postanowiłem się wziąć jeszcze raz i przepisać styl do #userjs. W dodatku większość grafik muszę robić sam, co mnie trochę spowalnia, no ale do tej pory nie dostałem odpowiedzi od @wykop, więc... no pozostaje mi tylko improwizacja.

Niby niewiele zmieniłem, ale wreszcie to nie wygląda tak "rakotwórczo" jak moje poprzednie podejście.

PS: Na razie używam #tylkodzienny (nawet o tej porze (,)), bo nie wiem jak wyglądał Wykop z 2007 roku w nocnej wersji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak wygląda strona główna:

http://i.imgur.com/6tkkIYh.png

A tak - mikroblog:
źródło: comment_X9FNeR9ACmaOzWG3JTr1NPT791MS8mem.jpg
  • 4
@FilozofujacaCalka: Właśnie... nie wiem. Pierwsze konto założyłem dopiero pod koniec 2008 roku (albo w 2009, nie pamiętam już), a w dodatku automatycznego zacząłem używać dopiero od ~2-3 tygodni. Pytałem się paru dłużej-istniejących-stażowo wykopowiczów, ale albo nie pamiętają, albo nie używali.