Zakładam nowy projekt na wykop. Będzie się nazywał #zrobmistyl Chodzi o stworzeniu outfitu dla innej osoby, założenie to pomoc osobą które chcą coś zmienić a nie umieją lub chcą poznać opinie innych wiadomo o co chodzi. Jako pierwszy ja zgłaszam się na ochotnika Coś o mnie to mój dotychczasowy styl to normick styl miejsko wiejski z lat 2016, tj. jeansy, koszulka jednokolorowa, buty półbuty lub sportowe czarne w stylu do
@Mateuszzzx zmiana na cos ladnego to jakbys nic nie powiedzial w kwestii twoich oczekiwan. nie lubisz sie wyrozniac, wspominasz o 2016 wiec nie moglo zabraknac polo ktore jest bardziej cropped. dwa proste outfity w ktorych gora definiuje okazje na jaka najlepiej sie sprawdza. lewy to np wyjscie na meczyk czy zwykly dzien, a prawy wyjscie na kolacje lub wyjazd do wloch. gore mozna tez zamienic na jakis longsleeve lub na wieczorne
Będzie się nazywał #zrobmistyl
Chodzi o stworzeniu outfitu dla innej osoby, założenie to pomoc osobą które chcą coś zmienić a nie umieją lub chcą poznać opinie innych wiadomo o co chodzi.
Jako pierwszy ja zgłaszam się na ochotnika
Coś o mnie to mój dotychczasowy styl to normick styl miejsko wiejski z lat 2016, tj. jeansy, koszulka jednokolorowa, buty półbuty lub sportowe czarne w stylu do
źródło: IMG_6812
Pobierz