Potencjal jest, ale kilka rzeczy bym zmienil. - na calej sali powinno byc ciemno jak w dupie, bo brakowalo troche klimatu. - przy takim wybiorczym oswietleniu przegrani spadali by w ciemnosc i tyle z nich wlasnie powinno zostawac. Zadnych wywiadow, zostaja tylko wygrani. - ring do wymiany(kom). Murek w okolo uniemozliwilby pojscie na latwizne i walki bylyby bardziej widowiskowe. Przezucenie zawodnika wymagaloby duzo sily i byloby nieoplacalne na poczatku walki. Z biegiem
Gala średnio mi się podobała,ale wciąż uważam,że mają potencjał i dam im jeszcze jedną szanse.Tylko niech wprowadzą kategorie wagowe,bo walka 70 kg typa ze 100 kg mija się z celem,i niech zrezygnują z tego,że walke można wygrać przez wyrzucenie rywala z ringu. #wotore
Najgorsze w dzisiejszej gali to były 13-letnie wykopki żebrzące o linki do retransmisji xD. A ogólnie to do poprawy wielkość ringu oraz ilość zawodników (16 jak pierwotnie zakładano). Samo wyrzucanie we wczesnych walkach ma jak najbardziej sens i rację bytu żeby na końcu nie zostały tylko żywe trupy. Przydałyby się też przynajmniej 2 kategorie wagowe. #wotore
#wotore